Şahin Motor Yataklarının gücü, dünya pazarları hakkındaki bilgilerimizi kullanarak müşterilerimizin gereksinimlerini saptamakta, araştırma ve geliştirme stratejimizi buna göre şekillendirmekte yatmaktadır.


Şahin Motor Yatakları Mühendislik Departmanı, ürünlerin iyileştirilmesi ve yeni ürünlerin geliştirilmesi konusunda müşterilerine katma değer yaratacak şekilde çalışmakta ve kendisini müşterinin partneri olarak görmektedir.


Mühendislik ekibimiz, sürekli daha ileriyi hedefleyerek, başarının çözüm odaklı etkin bir çalışma disipliniyle elde edilebileceğinin bilinciyle, alanlarındaki uzmanlık ve tecrübeyi hayata geçirmektedir. Oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda, kendi bünyemizde ihtiyaç duyduğumuz makineleri de tasarlama ve üretme yeteneğimiz, bizi Araştırma ve Geliştirme konularında bir adım ileri taşımaktadır.
Son teknolojik imkanları kullanarak kendini sürekli güncelleyen ekibimiz, gelişmiş CAD sistemlerini kullanarak tasarım yeteneğiyle, güncel ihtiyaçlar doğrultusunda projeler üretmekte ve gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlara yönelik projeler hazırlamaktadır.