Her geçen gün yenilediğimiz teknolojimizle birlikte farklı motor gruplarında da yataklar üretme hedefimizi sürdürüyoruz. Buna bağlı olarak ağır ticari grubunda Volvo marka araçlara ait en çok kullanılan FH12 kodlu motorlar için ürettiğimiz ana ve kol yataklarımızı sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her geçen gün yenilediğimiz teknolojimizle birlikte farklı motor gruplarında da yataklar üretme hedefimizi sürdürüyoruz. Buna bağlı olarak ağır ticari grubunda Volvo marka araçlara ait en çok kullanılan FH12 kodlu motorlar için ürettiğimiz ana ve kol yataklarımızı sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki süreçte de yine ağır ticari grubunda yeni ürünler ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Ayrıca piyasada talep gören Peugeot EP3 motorlara ait ürünlerde raflarda yerini aldı. Yine aşağıdaki tabloda bu ürünlerin hangi Şahin numaraları ile satıldığı listelenmiştir.

Tabloda üretim yılı 2017 olan ürünlerde sene içerisinde üretimi tamamlanacak olan ürünler olup daha sonra tekrar duyurusu yapılacaktır.