Şahin Motor Yatakları, global pazarın gerekliliği olan kendini geliştirme, Pazar payını arttırma ve sektörün önemli oyuncuları arasındaki yerini sağlamlaştırmak amacıyla, 58 yıllık motor konusundaki tecrübesi, marka imajı, ürün kalitesi ve bilinirliğinin vermiş olduğu avantajları kullanarak yeni ürünlerini pazara sunma konusunda stratejik kararlar almış ve bunun ilk aşaması olan Piston, Segman ve Gömlek çeşitlerini ürün gamına eklemiştir.

Şahin Motor Yatakları, global pazarın gerekliliği olan kendini geliştirme, Pazar payını arttırma ve sektörün önemli oyuncuları arasındaki yerini sağlamlaştırmak amacıyla, 58 yıllık motor konusundaki tecrübesi, marka imajı, ürün kalitesi ve bilinirliğinin vermiş olduğu avantajları kullanarak  yeni ürünlerini pazara sunma konusunda stratejik kararlar almış ve bunun ilk aşaması olan Piston, Segman ve Gömlek çeşitlerini ürün gamına eklemiştir.

 

Yeni ürünler Şahin Motor Yataklarının tescilli markası olan EXCEL 'dir. EXCEL, hem Türkiye'de hem de dünyada birçok müşteri tarafından bilinen , Şahin kalitesine eşdeğer bir diğer markamızdır. Şahin çatısı altındaki tüm ürünler aynı kalitede üretilmektedir. Dünyada başarıya ulaşan EXCELmarkalı ürünlerimiz, bundan sonra Türkiye'de de pazara sunulacaktır. Şahin için geçerli olan tüm kalite ve Müşteri Memnuniyeti anlayışı EXCELiçinde geçerlidir. EXCEL kutularının içinde segmanlar Pistonlara monte edilmiş olarak bulunacaktır. EXCEL kutularında, Piston ve Segman montajında dikkat edilmesi gereken hususların yer aldığı bir montaj kılavuzu yer almaktadır. Bunun yanı sıra gerek SSH uygulamaları kapsamında ürünlerimiz desteklenecektir. Yeni ürünlerimiz ile ilgili bilgileri firmamızdan alabilirsiniz. Ayrıca bunlar ile ilgili güncel bilgileri web sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz.